Kastilya Otel Kapalı Aquaparkı Yeni Sezonu İle Hizmetinizde

Kastamonuluların yaz-kış serinlemek için tercih ettiği Kastamonu il merkezinin ilk ve tek kapalı Aquapark’ı olan Kastilya Otel Kapalı Aquaparkı, yeni sezon için kapılarını açtı. Kastilya Kırsal Turizm Tesisi Aquaparkı, 12 Mayıs Anneler Günü'ne özel %15 indirim ile ziyaretçilerini ağırlayacak.

Eğlence Dolu Anlar Kastilya'da

Kastilya Otel Kapalı Aquaparkı, Kastamonu Havalimanı’na sadece 5 dakika uzaklıkta bulunan Yolkonak Terzibaşı Mahallesi'nde konumlanıyor. Üzeri kapalı olması sayesinde yaz mevsiminin yanı sıra kış mevsiminde de hizmet veren Aquapark, sıcak yaz günlerinde vatandaşlara eğlenceli anlar sunmak için hazır bekliyor.

We Are Pro Reproductive Rights. 2024 05 11T225736.503

Kastamonu Valiliği 19 Mayıs programını duyurdu: Gazi Stadyumu'nda kutlanacak! Kastamonu Valiliği 19 Mayıs programını duyurdu: Gazi Stadyumu'nda kutlanacak!

Her Yaşa ve İlgiye Hitap Eden Su Oyunları

Kastamonu’nun ilk ve tek kapalı aquaparkı olan Kastilya Aquaparkı'nda her yaşa ve ilgiye hitap eden farklı su oyunları ve kaydıraklar bulunuyor. Aquapark, Pazartesi günleri hariç haftanın her günü 11.00-22.00 saatleri arasında ziyaretçilere hizmet veriyor. Gün içerisinde de kadın-erkek ayrı hizmet veren tesis, saat 17.00’den itibaren de aileleri bir bütün olarak ağırlıyor.

1Ca3Df7F E70B 4A3F 97F1 473C2De04Fb7

Anneler Günü'ne Özel İndirim

Kastilya Otel Aquaparkı, Anneler Günü'nü unutmadı. 12 Mayıs Pazar günü tüm annelere özel %15 indirim uygulayacaklarını belirten İşletme Sahibi Yılmaz Uzan, "Bu özel günü annelerimizle birlikte kutlamak istiyoruz. Tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz" dedi.