Kastamonu'nun Cide İlçesi İçin Büyük Tanıtım Fırsatı

Kastamonu'nun Cide ilçesi, önemli bir tanıtım fırsatına ev sahipliği yapacak. Ünlü oyuncuların yer alacağı "Mukadderat" isimli film, bu güzel ilçede çekilecek. Filmin senaryosunu Erdi Işık yazdı, yönetmenliğini ise Nadim Güç üstlenecek.

Kastamonu’da özgürlüklerine uçtular! Kastamonu’da özgürlüklerine uçtular!

Ünlü Oyuncu Kadrosu

"Mukadderat" filminde, ünlü oyuncu Nur Sürer Sultan karakteriyle başrolde yer alacak. Nur Sürer, "Camdaki Kız" ve "Aile" dizilerindeki başarılı performanslarıyla tanınıyor. Filmin kadrosunda ayrıca, "Kızıl Goncalar" dizisinde Prof. Suavi Alkanlı'yı canlandıran Şerif Erol, "Yahşi Cazibe" ve "Masumlar Apartmanı" dizilerinden tanıdığımız Aslıhan Gürbüz, "Behzat Ç." ve "Bihter" filmlerinde rol alan Osman Sonant, "Doğduğun Ev Kaderindir" ve "Ömer" dizilerinde izlediğimiz Gülçin Kültür, ve "Fatmagül'ün Suçu Ne" dizisi ile "Dedemin İnsanları" gibi birçok filmde rol alan Sacide Taşaner bulunuyor.

Haziran Ayında Çekimler Başlıyor

Kara komedi türündeki "Mukadderat" filmi, Haziran ayında Kastamonu'nun Cide ilçesinde çekilecek. Filmde, başrol oyuncusu Nur Sürer, eşi Recep'i kaybeden bir kadını canlandıracak. Cide ilçesinin doğal güzellikleri, filmin çekimlerine ev sahipliği yaparak bölgenin tanıtımına büyük katkı sağlayacak.

Bu film, sadece Kastamonu'nun güzelliklerini gözler önüne sermekle kalmayacak, aynı zamanda geniş bir izleyici kitlesine hitap edecek. 

Haber: Ünal TOPUKSUZOĞLU