İstanbul’da yaşayan Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu Üyesi Araçlı hemşerimiz Özcan Arıcı, Kongre üyeliğindeki 40. yıl plaketini Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Y. Koç ve Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar’ın elinden aldı.

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde düzenlenen programda Fenerbahçe Spor Kulübü’ne gönül veren isimler onur ödüllerini aldı.

Kastamonulu hemşerimiz Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu Üyesi Araçlı hemşerimiz Özcan Arıcı’da kongre üyeliğindeki 40. yıl plaketini Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Y. Koç ve Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar’ın elinden aldı.

27 Nisan’da gerçekleşecek olan Yüksek Divan Kurulu Başkanlık seçimlerine Fenerbahçeliler Derneği Kastamonu Şubesi’de damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kastamonu Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Dr. Yusuf Öztürk, “27 Nisan Cumartesi günü yapılacak olan Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda Kastamonu olarak bizimde bir etkimiz olacak. Yeni seçilecek olan Yüksek Divan Kurulu Başkanımızın camiamıza hayırlı olmasını ve aynı gün oynanacak olan Beşiktaş derbisinde uğur getirmesini diliyorum” dedi.

0F093951 69Bc 4Ec6 Aa5E 45Bf17D48Fea

Kastamonulu Hemşerimiz Özcan Arıcı’ya, 40. Yıl Plaketi

Kastamonu’da çocuklara trafik eğitimi: Geleceğin sürücüleri bilinçleniyor Kastamonu’da çocuklara trafik eğitimi: Geleceğin sürücüleri bilinçleniyor

Haber: Ezgi Nur SERTDEMİR