25 Şubat'ta Kastamonu'da hava nasıl? 25 Şubat'ta Kastamonu'da hava nasıl?

S.S. Kastamonu Sanat İşleyen Eller ve Yöresel Lezzetler Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Başkanı Serpil Durgut Denizli'de Smart Academy tarafından düzenlenen proje kampında Türkiye'nin farklı illerinden gelen paydaşlar ile buluştu.

S.S. Kastamonu Sanat İşleyen Eller ve Yöresel Lezzetler Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Başkanı Durgut yapmış olduğu paylaşımda:

Şubat, Mart aylarında sunacakları projelerin değerlendirilmesi ve yeni fikir paylaşılarak değerlendirildi. Farklı illerden gelen katılımcılar ile ortak olarak düzenlenen bu kampta Orman Yüksek Mühendisi Gamze Oruçoğlu’nun eğitimci lider olarak katıldı. Gerçekleştirdiği projelerle ivme kazanan S.S. KASTAMONU Sanat İşleyen Eller ve Yöresel Lezzetler Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi, yeni kurulacak olan derneğin müjdesi ve yönetim kurulunda olacak olan Gamze Oruçoğlu’nun olacağını belirtti.

 Her zaman söylüyoruz başarı tesadüf değildir!

Durgut; ‘Bu yıl için üç proje hazırladık yeni dönemde bu kampta yeni bir proje hazırlıyoruz. Diğer illerimiz ile ortaklık olan bir proje olacak. Bunun yanı sıra Denizli’de kadın kooperatifleri ve STK ziyaretleri yapacağım’ dedi.

963 (2)-5963 (1)-8

( haber merkezi )

Editör: Deniz Çam