İş Bankası bünyesinde yeni kadrolara farklı şehirlerde 2024 yılı şoför alımı başladı. Artvin/Merkez, İstanbul, Kastamonu/Merkez, Konya/Merkez, Muğla/Fethiye, Muğla/Marmaris, Muğla/Merkez, Şırnak/Cizre, Van/Merkez illerinde makam şoförü ve para nakil aracı şoförü olarak görev yapacak personel alımı başladı. Detaylar bu yazımızda yer alıyor.

Personel alımı başvuru genel şartları nelerdir?

Iş Bankası 1

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, askerlik görevini tamamlamış olmak, affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak, herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak, ilanda belirtilen illerden herhangi birinde ikamet etmek, daha önce, Bankanın yaptığı Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı, Şoför ve Özel Güvenlik Görevlisi sınavlarının herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak.

Şoför alımı şartları nelerdir?

En az lise mezunu olmak, 14 Mayıs 2024 tarihi itibarıyla 28 yaşını doldurmamış olmak (14 Mayıs 1996 sonrasında doğmuş olanlar başvurabilecektir.), en az B sınıfı ehliyet sahibi olmak, SRC1 ve SRC2 belgelerinden herhangi birine sahip olmak, 14 Mayıs 2025 tarihine kadar geçerli bir psikoteknik belgesine sahip olmak, SRC3 ve SRC4 belgelerinden herhangi birine sahip olmak,

Kastamonu’da aranan 55 kişi yakalandı! Kastamonu’da aranan 55 kişi yakalandı!

Türkiye İş Bankası personel alımı personel alımı başvuru süreci

İş Bankası bünyesinde şoför alımı için başvurular online olarak alınmaya başladı. Banka personeli alımı başvuru süreci ve tüm detayları hemen bu haberimizde bulabilirsiniz. Başvurular 14 Mayıs 2024 tarihine kadar olacak.

İş Bankası personel alımı başvuru ekranı.