Karadeniz’de Kastamonu’da kar yaşamı olumsuz etkiliyor.Türkiye’nin doğusunda kar yağışı ve tipi etkisinde olan o iller; Ağrı, Kars, Ardahan, Van, Erzurum, Bitlis ve Hakkari.
Bölgede bazı yollarda ulaşımda aksamalar yaşanıyor. Kastamonu Valiliği, fırtına nedeniyle 3 teknenin battığını açıkladı. Meteoroloji’nin son tahminlerine göre, kar yağışının çarşamba günü etkisini yitirmesi bekleniyor. İstanbul’da ise pazar günü kar beklentisi var.

Kastamonu'daki ilçe merkezine inen ayıya köpekler saldırdı! O anlar kamerada Kastamonu'daki ilçe merkezine inen ayıya köpekler saldırdı! O anlar kamerada

KASTAMONU'DA KAR YAĞIŞI ETKİLİ OLUYOR

Kastamonu'da, Abana, Bozkurt ve Çatalzeytin ilçelerinin il merkezine ulaşımının sağlandığı kara yolunda yoğun kar yağışı etkili oluyor.

jQZ985XXI0i-ns1RYyv5ZA

Odayboğazı mevkiinde başlayan kar yağışı, Isırganlık ve Esentepe'de artarak devam ediyor. 1450 rakımlı Yaralıgöz Geçidi'nde yoğunlaşan kar yağışıyla görüş mesafesinde de düşüş yaşandı.


Karayolları 152. Şube Şefliğine bağlı Isırganlık Bakımevi ekipleri, güzergahta ulaşımın aksamaması için çalışmalarını sürdürüyor.

FIRTINA NEDENİYLE 3 TEKNE BATTI

Kastamonu Valiliği, fırtına nedeniyle Cide Merkez Liman bölgesinde 2, İlyasbey Balıkçı Barınağı'nda 1 olmak üzere toplam 3 teknenin battığını açıkladı.

( NTV )