BELEDİYEYİ KASASINDA 7 MİLYON TL İLE DEVREDİYOR

Kastamonu'da yaşlı adam evinde baygın halde bulundu, beslediği 36 kedisi ise sahipsiz kaldı! Kastamonu'da yaşlı adam evinde baygın halde bulundu, beslediği 36 kedisi ise sahipsiz kaldı!

Şahin Çolak, yayınladığı veda mesajında, "Değerli Hemşehrilerim; 31 Mart 2014 ile 31 Mart 2024 tarihleri arasında şahsıma teveccüh gösterip sizlere 10 yıl boyunca hizmet etme fırsatı buldum.

Görev sürem boyunca ilçemizde yaşayan her insanımıza eşit ve nitelikli hizmet sunmak, ilçemizi modernleştirmek için çaba harcadım. Bu süreçte bana 'dürüst, çalışkan, adaletli' sıfatını veren vatandaşlarımıza layık olmaya çalıştım.

1 (Bir) milyon TL borç ile devraldığım belediyeyi borçsuz bir şekilde ve hatta kasasında yaklaşık 7 (Yedi) milyon TL'yi yeni yönetime devrediyorum" dedi.

"ALLAH'A EMANET OLUN"

Şahin Çolak'ın açıklaması şöyle: "Ayrıca güzel ilçemizde yapmış olduğumuz eserleri ve çalışmaları sizlere emanet ediyorum.

Hiçbir kişisel çıkar beklemeden büyük bir onur ve gururla yürüttüğüm Belediye Başkanlığı görevimde desteklerini esirgemeyen kıymetli hemşehrilerime, MHP teşkilatımıza, çalışma arkadaşlarıma, meclis üyelerime teşekkür ediyorum.

Bilgimiz, tecrübemiz ve hizmetimiz ile insanımıza ve toprağımıza karşı hep vefalı olduk, ömrümüz boyunca da olmaya devam edeceğiz. Allah'a emanet olun. Saygılarımla."

(Mustafa Balcı)