Kastamonu Teknokent'in 2024 yılındaki ilk yönetim kurulu toplantısında Mart ayı sonunda görev süresi dolacak olan Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. R. Galip Vidinlioğlu ve İl Genel Meclisi Başkanı Güray Parçal'a katkılarından dolayı plaket takdim edildi.

Kastamonu Teknokent'in bu yılki ilk yönetim kurulu toplantısı, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal'ın başkanlığında Kastamonu Teknokent İdare ve Kuluçka Merkezi binasında gerçekleşti. Toplantıya, Yönetim Kurulu Üyeleri Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. R. Galip Vidinlioğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Güray Parçal, Kastamonu Teknokent Genel Müdürü ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kasım Yenigün, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ömer Küçük ile Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, iş insanı Hüseyin Avni Üster ve Tuncay Yılmaz katıldı.

Toplantıda, 2024 yılının ilk iki ayında Kastamonu Teknokent tarafından gerçekleştirilen faaliyetler hakkında değerlendirme yapıldı. Ayrıca, 2024 yılı için planlanan faaliyetler, yeni başlayacak projeler ve mali hedefler gibi genel bilgiler de yönetim kurulu üyeleriyle paylaşıldı. Mart ayı sonunda görev süresi dolacak olan Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. R. Galip Vidinlioğlu ve İl Genel Meclisi Başkanı Güray Parçal'a katkılarından dolayı plaket takdim edildi.

Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, Başkan Vidinlioğlu ve Parçal'a verdikleri destek için teşekkür etti.
Toplantının ardından Kastamonu Teknokent Yönetim Kurulu üyeleri, Kastamonu Üniversitesi Ahşap Kültürünü Araştırma Uygulama ve Araştırma Merkezi’ni gezerek bilgi aldı. Merkez Müdürü Doç. Dr. Önder Tor, merkezin çalışmaları hakkında Yönetim Kurulu Üyelerini bilgilendirdi.

A W151600 03

A W151600 04

Başkan Baltacı: 23 Nisan, Kastamonu'ya yakışan şekilde kutlandı Başkan Baltacı: 23 Nisan, Kastamonu'ya yakışan şekilde kutlandı

A W151600 05

A W151600 06A W151600 02