Kastamonu Valisi Meftun Dallı, Kastamonu İl Jandarma Komutanı Zafer Özden, İl Emniyet Müdürü Kayhan Ay, İl Müftüsü Bekir Derin ve Aile Sosyal Hizmetler İl Müdürü Harun Köksalan, Şırnak’ta şehit olan şehidimiz Ertan Sivrioğlu’nun muhterem annesi Hikmet Sivrioğlu ve ailesini Anneler Günü vesilesiyle ziyaret ederek şehit annesinin elinden öperek ‘Anneler Günü’nü kutladılar.

Bu bilgilere sahip olan hayatta kalır! Kastamonu'da kene kabusuna önlem! Köy köy dolaşıyorlar! Bu bilgilere sahip olan hayatta kalır! Kastamonu'da kene kabusuna önlem! Köy köy dolaşıyorlar!

Kastamonu Valisi Meftun Dallı, yaptığı açıklamada; "24.12.1991 tarihinde Şırnak Dereler Karakolunu basan terör örgütü PKK’lıların açtığı ateş sonucunda şehit düşen kahraman hemşehrimiz Ertan Sivrioğlu’nun muhterem annesi Hikmet Sivrioğlu hanımefendiyi ve ailesini #AnnelerGünü vesilesiyle ziyaret ederek annemizin elini öptük. Başta #Kastamonu’muzdaki ve aziz vatanımızın her yerindeki şehit annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin gününü kutluyor, onlara, evlatlarıyla birlikte mutlu, huzurlu ve hayırlı uzun ömürler diliyorum" dedi.

(Mustafa Balcı)