Kastamonu Entegre'de Ayrılık

Kastamonu Entegre A.Ş.'de önemli bir ayrılık daha yaşandı. Adana Fabrika Direktörü Ergin Turan, Enüs Koç'un ardından görevinden ayrıldı. 2007 yılından bu yana Kastamonu Entegre A.Ş.'de Kastamonu ve Samsun Fabrikaları Direktörü olarak görev yapan Enüs Koç'un geçtiğimiz günlerde görevinden ayrıldığı duyurulmuştu. Bu gelişmenin hemen ardından Adana Fabrika Direktörü Ergin Turan'ın da görevinden ayrıldığı öğrenildi.

Sergen Yalçın ve Alex de Souza Kastamonulu genç futbolcuyu övdü! Sergen Yalçın ve Alex de Souza Kastamonulu genç futbolcuyu övdü!

9Bba8810 D885 4075 C782 B63Afa9876B4 (2) 11Zon

Ergin Turan Kimdir?

Ergin Turan, doğayı ve kitap okumayı seven bir kişilik olarak tanınıyor. Orman Fakültesi'nden mezun olan Turan, eğitimine Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü ve Sabancı Üniversitesi'nde İşletme yüksek lisansı yaparak devam etti. Sanayi tesislerinde üretim, kalite ve teknik birimlerde, ayrıca yurtdışında çeşitli görevlerde bulundu. Son olarak Kastamonu Entegre'nin Adana tesislerinde Fabrika Direktörü olarak görev yapan Turan, yakın zamanda bireysel ve kurumsal koçluk yapmaya da başlamıştır.

İLGİLİ HABER

"Kastamonu Entegre'den şok ayrılış!"

Editör: Ünal TOPUKSUZOĞLU