Kastamonu'da iki ayrı suçtan 5 yıl 6 ay hapis cezasıyla aranıyordu! Kastamonu'da iki ayrı suçtan 5 yıl 6 ay hapis cezasıyla aranıyordu!

Yeniden Refah Partisi Kastamonu Belediye Başkan Adayı Metin Topaloğlu, Saadet Partisi İl Başkanı Kadir Yalçın'ı nezaket ziyaretinde bulundu. Topaloğlu, 31 Mart yerel seçimlerinde Kastamonu'ya en üst düzeyde hizmet etme çabasıyla, Yeniden Refah'ın ahlaklı ve temiz belediyecilik anlayışını, Milli Görüş belediyeciliğiyle buluşturmak için seçim çalışmalarına başladığını belirtti. Seçim sürecinde diğer siyasi partileri ziyaret ettiklerini ve şehir için daha iyisini yapmak adına istişarelerde bulunduklarını ifade etti.

Topaloğlu, şehrin genel bütçeden alması gereken bazı yatırımların dışında gerekli desteği alamadığını ve her seçim öncesi şehre onlarca söz verildiğini, ancak seçim sonrasında bu sözlerin unutulduğunu ve mükerrer hale geldiğini söyledi. Ayrıca, belediye bütçesinin ve kaynaklarının etkili bir şekilde kullanılamadığını, bu nedenle halka gerekli hizmetlerin yeterince sunulamadığını ve Kastamonu'nun çevre illere göre hizmette ve gelişmede geride kaldığını vurguladı.

Halkın teveccühüne mazhar olmaları durumunda, Yeniden Refah belediyeciliği ile Kastamonu'yu tanıştırmak istediklerini dile getiren Topaloğlu, yakında şehre yönelik öncelikli ve gerçekçi projelerini açıklamaya başlayacaklarını belirtirken, nazik kabulleri için Kadir Yalçın'a teşekkür etti.

Editör: Ünal TOPUKSUZOĞLU