Karayolları Genele Müdürlüğü beklenen duyuruları yayımlandı. 3.000 kamu işçisi alımı kapsamında yedek atamalar ile yedek atamalar açıklandı. Atamalara dair itiraz süreçleri de başladı. Gerekli bilgileri ve 2024 yılı yeni KGM işçi alımlarına dair adayların taleplerini bu yazımızda KAMU PERSONELİ ALIMI olarak ayrıca gündeme getirdik.

KGM 3.000 işçi alımı asil aday atamaları

4. Grup atama işlemlerine başlandı. Adaylar arşiv araştırması sonucu veya farklı bir nedenle başvurusu uygun olmayanlar 5 gün içinde itiraz edebileceklerdir. İtiraz başvuruları KGM Genel Müdürlüğüne olacak.

Sınav ücretlerini belediye ödeyecek! Kastamonu'daki belediyelere örnek olsun... Sınav ücretlerini belediye ödeyecek! Kastamonu'daki belediyelere örnek olsun...

KGM 3 Bin kamu işçisi alımı yedek atamaları

KGM 3.000 işçi alımında güvenlik soruşturması ile arşiv araştırması olumlu sonuçlanan 1. grup atama işlemleri başlanıldı. Başvurusu uygun görülmeyenler ise bu hafta içerisinde Cuma günü dahil KGM Genel Müdürlüğüne itiraz başvurusunda bulunabileceklerdir. İtiraz sonuçlandıktan sonra 2. grup yedek adaylarla ilgili duyuru yayımlanınca sizleri ayrıca bilgilendireceğiz.

Karayolları Genel Müdürlüğü 2024 yılı 5.000 işçi alımı talebi

KGM 2023 yılı 3.000 işçi alımı için nihai aşamaya geliniyor. Adaylar itiraz sürecinin de tamamlanmasıyla nihai atamalara dair ilanların bitiminde yeni atama kontenjanlarını bekliyor. 2024 yılı için de en az 5.000 KGM yeni kamu işçi alımı talebi gündemde.

KGM 3.000 işçi alımı asil atama.

KGM 3.000 işçi alımı yedek atama.

Editör: Mustafa Balcı