31 Mart'ta yapılacak olana yerel seçimlerde pertileri Kastamonu Belediye Başkanı adayları belli olurken, İYİ Parti'nin Kastamonu Belediye Başkan Adayı merakla bekleniyordu.

Bu merakı İYİ Parti Kastamonu İl Başkanı Faruk Ataşalar giderdi. Faruk Ataşalar yaptığı açıklamada; Kastamonu Belediye Başkan Adaylarının  14 Mayıs Genel Seçimlerinde CHP'nin Kastamonu 2. sıra milletvekili adayı olan Saadet Partisi İl Başkanı Kadir Yalçın olduğunu duyurdu.

İYİ Parti Kastamonu İl Başkanı Faruk Ataşalar'ın açıklaması şöyle; "Tarih İYİ’lerle kötülerin mücadelesinden ibarettir. Bu mücadeleyi de İYİ’ler prensipleri ve inançlarıyla kazanmışlardır. Şimdi de aynı yolculuğumuza Kastamonu’muzun cesurlarıyla başlamış bulunuyoruz.

Kastamonu’muzun tüm kesimleriyle birlikte 'KASTAMONU İÇİN DAHA İYİ’Sİ VAR' diyerek çıktığımız bu kutlu yolda, hiçkimseyi ötekileştirmeden, kimseye önyargıyla bakmadan 31 Mart akşamında Kastamonu olarak zafere ulaşacağımıza yürekten inanıyoruz.

Temiz, dürüst ve çalışkan kişiliğiyle Kastamonulu hemşehrilerimizin yakından takip ve takdir ettiği Ziraat Mühendisi KADİR YALÇIN başkanımızın; Kastamonu Belediyesi’ni 'Halka Hizmet Hakk’a Hizmet' anlayışıyla ve ortak akılla yöneteceğine inancımız tamdır. Zafer tüm Kastamonu’lu hemşehrilerinin olacaktır. Kastamonu Belediye Başkan adayımızı tanıtacağımız basın açıklamasına tüm halkımız davetlidir."

Kastamonu'da örgüt lideri adliyeye sevk edildi! (VİDEO HABER) Kastamonu'da örgüt lideri adliyeye sevk edildi! (VİDEO HABER)

Editör: Mustafa Balcı