İYİ Parti Üyesi Metin Yazkan, Kastamonu Belediye Meclis Üyeliği İçin Aday Adayı Oldu
Kastamonu'da da 31 Mart 2024 yerel seçimleri için hazırlıklar sürerken, İYİ Parti'den Kastamonu Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylığını açıklayan İnşaat Mühendisi Metin Yazkan, halka daha etkin ve kaliteli hizmet sunma amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.


İnşaat mühendisi kimliğiyle memleketi Kastamonu’ya daha iyi hizmetler sunma hedefiyle yola çıkan Metin Yazkan, İYİ Parti çatısı altında Kastamonu Belediye Meclis Üyeliği için aday adayı olmuştur. Bugüne kadar farklı kademelerde ve görevlerde bulunan Yazkan, şu anda yürüttüğü İYİ Parti Kastamonu İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevinden aday adaylık süreci dolayısıyla istifa etmiştir.


Aday adaylığını duyuran Metin Yazkan, açıklamasında, "İYİ’lik güneşini şehrimizde doğurmak ve halkımıza hizmet etmek amacıyla var gücümüzle çalışıyoruz. Halkımıza daha etkin hizmet sunabilmek ve şehrimizi daha iyi bir geleceğe taşıyabilmek adına belediye meclis üyeliği için aday adaylığımı açıklıyorum. Bu süreçte desteklerini esirgemeyen aileme, sevdiklerime, parti büyüklerime ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Allah yolumuzu açık eylesin" dedi.

Kastamonu'da Enerji Destek Programlarına Yoğun Talep Kastamonu'da Enerji Destek Programlarına Yoğun Talep


Metin Yazkan, Kastamonu halkının destek ve dua beklediğini belirterek, birlikte güçlenerek şehrin daha yaşanabilir kılınmasına katkı sağlamak istediğini ifade etti.