İYİ Parti Taşköprü İlçe Başkanlığı 3. Olağan Kongresini gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen 3. Olağan Kongre Taşköprü Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi toplantı salonunda düzenlendi. Saygı duruşu, İstiklal Marşı’nın okunması, Kuran’-ı Kerim tilaveti ve dua okunması ile başlayan kongrede tek liste halinde seçime giren Hüseyin Özmen yeniden İYİ Parti Taşköprü ilçe başkanı olarak seçildi.

‘’Bu kadrolar Kastamonu merkez ve Taşköprü dâhil 10 belediyeyi alacak!’’

Gerçekleştirilen kongrede mevcut başkan Hüseyin Özmen ve İYİ Parti Kastamonu İl Başkanı Ahmet Katar birer konuşma yaptı. Katar yaptığı konuşmada 2024 Mahalli İdareler Seçiminde Kastamonu merkez ve Taşköprü dâhil 10 belediyeyi kazanacaklarını ifade etti.

Gerçekleşen kongreye İYİ Parti Kastamonu İl Başkanı Ahmet Katar, İl Yönetim Kurulu üyeleri, İYİ Parti Taşköprü İlçe Başkanı Hüseyin Özmen ve yönetimi, Taşköprü Belediye Başkan Vekili Hüseyin Kurt, CHP Taşköprü İlçe Başkanı Özkan Keskin, Yeniden Refah Partisi Taşköprü İlçe Başkanı Mehmet Ali Topçu, DEVA Partisi Taşköprü İlçe Başkanı Necmettin Baştaş, Gelecek Partisi Taşköprü İlçe Başkanı Harun Acar, muhtarlar, STK Temsilcileri ve vatandaşlar katılım sağladı.

Hüseyin Özmen başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluştu;

Taşköprü'de 15 yaralı var! Kastamonu’da 167 acemi kasap hastanelik oldu! Taşköprü'de 15 yaralı var! Kastamonu’da 167 acemi kasap hastanelik oldu!

1- Ülkü Eren

2- Savaş Dev

3- Ahmet Karaca

4- Gülsüm Alkan

5- Hüseyin Erikçi

6- Remzi Gökyıldız

7- Cemal Sarıoğlu

8- Mustafa Purtul

9- Saim Şirvan

10- Niyazi Atasoy

11- Mehmet Köle

12- Hasan Yıldırım

13- Yunus Kendir

14- Hasan Kayıkçı

15- Leyla Özmen

16- Mehmet Ünal

17- Nazlı Gedikoğlu

18- İbrahim Yılmaz

19- Rahime Eren

20- Salih Alabaş

21- Yılmaz Orul

22- Kezban Gökyıldız

Haber: Akif DOĞAN

Editör: Haber Merkezi