İŞKUR tarafından yayınlanan ilanlara başvurarak, evde paketleme işi yaparak aylık ek gelir elde edebilirsiniz. İş ilanlarına başvuruları online olarak İŞKUR'un resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

EVDE PAKETLEME İLANLARI

İŞKUR, yeni paketleme işçisi alımlarıyla birçok kişiye ek gelir kazanma imkanı sağlamaktadır. Bu ilanlar, kadınların evde çalışarak hane gelirine katkıda bulunmalarını mümkün kılıyor. İŞKUR'un resmi sitesinde yayınlanan paketleme işçisi ilanları, 14 bin TL'ye kadar ödeme imkanı sunuyor. İlgilenenler, detaylar ve başvuru şartları için İŞKUR'un web sitesinden gerekli bilgilere ulaşabilir.

İŞKUR üzerinden evde paketleme ilanlarına başvuru yapmak için bu adımları takip edebilirsiniz:

İş Arama Sayfasına Gitme

Bursa'da pestisit kullanımı Bursa’da yüksek Bursa'da pestisit kullanımı Bursa’da yüksek

Web sitesinin ana sayfasında, "İş Arama" seçeneğine tıklayın veya doğrudan İş Arama linkini kullanın.

Arama Kriterlerini Belirleme

Açılan sayfada, iş kategorisi, şehir, iş türü gibi çeşitli filtreleme seçenekleri bulunur. "Evde Paketleme" iş ilanlarına bakmak istiyorsanız, ilgili kategorileri ve arama kriterlerini seçin.

İlanlara Göz Atma

Arama sonuçlarında, evde paketleme ile ilgili açık pozisyonlar listelenecektir. Burada ilginizi çeken ilanları inceleyin.

İlan Detaylarına Bakma

İlgilendiğiniz bir ilana tıkladığınızda, işin detayları, aranan nitelikler, başvuru şartları ve diğer önemli bilgileri görebilirsiniz.

Başvuru Yapma

İlana başvurmak için genellikle İŞKUR üzerinden kayıtlı bir kullanıcı olmanız gerekmektedir. Eğer İŞKUR'a kaydınız yoksa, web sitesi üzerinden üye olabilirsiniz. Kayıtlı bir kullanıcıysanız, gerekli bilgileri doldurarak ilana başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Başvuru Sonrası Süreç

Başvurunuz tamamlandıktan sonra, ilgili firma veya kurum tarafından değerlendirilecektir. Süreçle ilgili bilgilendirmeler genellikle İŞKUR hesabınız üzerinden yapılacaktır.

( Kamu Son Haber )