GÖKHAN ÖZ VE ESRA BOZAK NİŞANLANDI

Turizmci gençler iş arkadaşlıklarını nişanlanarak hayat arkadaşlığına taşıyan ilk adımı atarak nişanlandı.

Tuzla Hilton Otelde başlayan mesai arkadaşlıkları zaman içerisinde sevgi, saygı ve ardından aşka dönüşen mesai arkadaşları Esra Bozak ve Gökhan Öz aşklarını ilan etti.

İstanbul Pendik ilçesinde Gözde Boutiguehause masal gibi düzenlenen bir organizasyonla evliliğin ilk adımını atarak nişanlandılar.

Bozak ve Öz aile arasında düzenlenen mütevazi nişan törenine Tuzla Hilton oteli İşletme Müdiresi Esra Bozak ve  Gökhan Öz’ü çalışma arkadaşları   genç çifti bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadılar.

Pendik’in en gözde mekanlarından olan Gözde  mekan davet ve  organizasyon mekanında düzenlenen  nişan törenine  yaklaşık 100'ü aşkın davetli katıldı.

 Tören öncesi kız isteme ve kahve ikramının ardından Esra Bozak’ın dayısı tarafından takılan nişan yüzüklerinin ardından genç çiftler nişan pastasını kestiler. Pasta kesiminin ardından  gecenin ilerleyen saatlerine kadar dans ederek eğlencenin keyfini çıkartan Gökhan ve Esra’nın bu mutlu gününde mesai arkadaşları ve yakın akrabaları  kendilerini pistte  yalnız bırakmadılar.

Turizmci gençlerin mesai arkadaşlığıyla başlayan büyük aşk düzenlenen masal gibi nişan töreniyle taçlandırdılar.

Bizde gençler bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

DSC_9846jöv400114692_10160841530753377_7219220726276468051_n

(Fotoğraflar/Akın Medya)

Taşköprü Belediye Başkanı Arslan, İlk Nikahını Kıydı Taşköprü Belediye Başkanı Arslan, İlk Nikahını Kıydı

Editör: Mustafa Balcı