Astrologlara göre, ikizler, başak, kova burçları zeka seviyeleri ve analitik düşünme yetenekleri açısından diğer burçlara kıyasla daha yüksek bir potansiyele sahip olduğu belirlendi.

İKİZLER BURCU

İkizler, astrolojide bilgi ile eşleştirilir. Bilgi ana tema olunca tabi ki olaylara vakıf olma enerjisi de aktif oluyor. Aynı zamanda eğitim ve iletişimi temsil eden ve düşünceyle temsil edilen Merkür yönetimi de bu durumu daha da güçlendiriyor.

Balkan göçmeni Yeniel mutfaktan muhtarlığa koşuyor Balkan göçmeni Yeniel mutfaktan muhtarlığa koşuyor

BAŞAK BURCU

Başak, astrolojinin analitik burcu olarak isimlendirilir. Başak burçlarının olayları ve kişileri inanılmaz analiz etme özelliği vardır ve iletişimi temsil eden Merkür başak burcunda yücelir. Yani bir başak size hiç tahmin etmediğiniz zamanlarda hiç tahmin etmediğiniz sonuçlar sunar ve şaşar kalırsınız.

KOVA BURCU

Kova, astrolojinin yaramaz gezegeni Uranüs ve klasik yöneticisi Satürn tarafından yönetilir. Uranüs olduğu alan sıradışılık katar. Genel olarak kova burçları olaylara hep bir farklı yönlerden bakar ve sıradışı çözümler sunar. Disiplini temsil eden Satürn ise kova burcuna bilgiyi disipline ederek, olayları yönetmesini sağlar.

(mynet)

Editör: Deniz Çam