MHP İlçe Başkanı ve İGM Adayları, Taşköprü Kaymakamı Özen'i etti MHP İlçe Başkanı ve İGM Adayları, Taşköprü Kaymakamı Özen'i etti

Hüseyin Otuzbiroğlu Muhtarlık İçin, Tekrar Sahneye Çıkıyor

Taşköprü ilçemizin Pulcular Mahallesi'nde uzun yıllardır köklü bir aile ve mahalle sakinleri tarafından tanınan bir isim, Hüseyin Otuzbiroğlu, muhtarlık için tekrar sahneye çıkıyor.

Otuzbiroğlu, Pulcular Mahallesi'nde yaşayan vatandaşlara yönelik gerçekleştireceği projeler ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla Pulcular Mahallesi Muhtarlığı adaylığını resmen açıkladı.

Mahallenin tarihi sorunlarına çözüm odaklı yaklaşımları ve sosyal etkinliklere aktif katılımıyla bilinen Otuzbiroğlu, aynı zamanda 1991-2019 yılları arasında Pulcular Mahallesi Muhtarlığı görevini başarıyla yürüttü.

Mahalle sakinlerinin talepleri doğrultusunda tekrar aday olan Otuzbiroğlu, mahallenin gelişimine daha önceki deneyimi ve halk nezdindeki güvenilirliği ile katkı sağlamaya kararlı.

Adaylık açıklamasında konuşan Hüseyin Otuzbiroğlu, "Pulcular Mahallesi'ni daha yaşanabilir ve dayanışma içinde bir yer haline getirmek için buradayım. Mahalle sakinlerimizin güvenini ve desteğini kazanarak, Pulcular Mahallesi'ni daha ileri taşımak için bu mücadeleye tekrar atılıyorum. Yerel seçimlerde mahallemizin geleceği için adayım." dedi.

Hüseyin Otuzbiroğlu'nun adaylığı, Pulcular Mahallesi sakinleri arasında olumlu bir atmosfer yaratırken, Otuzbiroğlu'nun liderliği altında geçmişte başarıyla yürütülen projelerin devamı için mahalle sakinleri, yerel seçimleri dört gözle bekliyor.

Editör: Hamza Sefa Yılmaz