Hanönü'de en duygusal Anneler Günü! Şehit anneleri bu gün daha duygusal! Hanönü'de en duygusal Anneler Günü! Şehit anneleri bu gün daha duygusal!

Hanönü İlçe  Devlet Hastanesinde ihtiyaca binaen yapılan düzenlemeler, hastane bünyesinde gereken tüm tadilatlar yapılarak, yatan hasta  servisinin de vatandaşlara hizmet sunulabilmesi amacıyla mevcut hizmet binasında gerekli tadilatlar yapılarak Hanönü İlçe Devlet Hastanesinde yatan hasta servisi hizmete sunuldu.

Kastamonu İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Çağdaş Derdiyok'un talimatıyla yapılan tadilat hakkında Kastamonu İl Sağlık Müdürlüğü'nden şu açıklama yapıldı: "Hastanemiz yönetimi koordinasyonunda gereken malzemeler müdürlüğümüz imkanları ile karşılanarak;

İl Sağlık Müdürlüğümüz Destek Hizmetleri Başkanlığı bünyesinde hizmet veren teknik ekibimiz çalışanları Ekip şefi Ramazan SELALMAZ, personellerimiz Recep CAVALOGLU, Özcan BULUT, Hüseyin AÇIKGÖZ, Gökhan ŞAHİNOĞLU Emre Can BALCIOĞLU, Hüseyin Aydın, Hasan KAYIKÇIBAŞ, Servet SEKERCİ, Orhan TÜRKMEN, Murat SAHİN ve Metin KÖK tarafından yatan hasta servisi komple tadilatı, servis kapılarının güncel yönetmelikler çerçevesinde değiştirilmesi, özel oda olarak tabir edilen hasta odasında Elbise dolabı - TV köşesi – WC tadilatı ve yatak kurulumu, Yatan hasta servisi olarak tüm odalara zemin laminant parke döşenmesi, servis koridoruna komple kaymaz özellikli fayans döşenmesi, servis hemşire odası ön kısmına banko yapılması, İlçe Devlet Hastanemiz hizmet binasının tüm sıhhi tesisat - elektrik ve boya tadilatları ile Labratuar giriş kapısına şifrematik montajı ile numune penceresi yapılarak Hanönü ilçe Devlet Hastanemizin yönetmeliklere uygun olarak modern ve daha kaliteli biçimde hizmet verecek şekilde hizmet sunumuna başlanmıştır."

(Haber Merkezi)