• USD 32,57
  • EUR 35,04
  • ALTIN 2.435,42
  • BİST100 9.765
  • BTC 64.210

Taşköprühaberleri Haberleri

taşköprühaberleri haberleri ve güncel taşköprühaberleri gelişmeleri, taşköprühaberleri ile ilgili tüm video, taşköprühaberleri fotoğrafları ve taşköprühaberleri haberleri Kastamonu Haber - Taşköprü Postası Kastamonu Son Dakika Haber sitemizde


Vefatlar

Necibe Çalan, vefat etti.

Vefatlar

Cevat Ünal, vefat etti.

Vefatlar

Hamide Bilgin, hayatını kaybetti.

Taşköprü

Taşköprü Muzafferettin Gazi İlkokulu öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda anlamlı bir kutlama gerçekleştirdi.

Vefatlar

Çapa Tıp Fakültesinden emekli Şaban Akdüzen hayatını kaybetti

Taşköprü

Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü İşletme Müdürleri ve Şube Müdürleri değerlendirme toplantısı, Taşköprü Orman İşletme Müdürlüğünün ev sahipliğinde Taşköprü'de yapıldı.

Vefatlar

Hacı Meliha Çorbacı, hayatını kaybetti.

Taşköprü

Taşköprü Kaymakamı Özen, Şehit Adem Akman’ın vefat eden babası Cemil Akman’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu

Taşköprü

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde Taşköprü’de temsili kaymakam değişimi gerçekleştirildi.

Taşköprü

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programı çerçevesinde Atatürk İlkokulu öğrencileri, Taşköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.

Taşköprü

Taşköprü Fatih İlkokulu öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde, Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’a özel bir...

Taşköprü

Taşköprü Avukat Murat Ülgen İlkokulu öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları coşkusuna unutulmaz bir ziyaretle katıldılar.