• USD 32,91
  • EUR 35,91
  • ALTIN 2.539,11
  • BİST100 11.173
  • BTC 67.100

Çocuk Haberleri

çocuk haberleri ve güncel çocuk gelişmeleri, çocuk ile ilgili tüm video, çocuk fotoğrafları ve çocuk haberleri Kastamonu Haber - Taşköprü Postası Kastamonu Son Dakika Haber sitemizde


Genel
Kastamonu

Kastamonu'da 3 aracın karıştığı ve 1'i ağır, 2'si çocuk 12 kişi yaralandığı zincirleme trafik kazası güvenlik kameralarına yansıdı.

Kastamonu

Kastamonu'nun Seydiler ilçesinde kavşakta 3 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 1'i ağır, 2'si çocuk olmak üzere 12 kişi yaralandı.

Kastamonu
Kastamonu

Kastamonu'da bulunan bir Kur'an kursunda üstlerine alçı tavan düşen iki çocuk yaralandı.

Kastamonu

Kastamonu Üniversitesi'nde hayata geçirilen proje sayesinde özel birey anneleri, hem atölyelerde meslek öğreniyor hem de çocuklarıyla hoşça vakit geçiriyor.

Kastamonu

Kastamonu'da Yaz Kur'an Kursları başladı ve camiler çocukların neşesiyle doldu. Kursların açılışı nedeniyle Kuzeykent Ulu Cami'de düzenlenen program, öğrenci, veli...

Kastamonu

Kastamonu’da, ‘hakkınızı helal edin’ yazılı not bırakıp evden ayrılan 13 yaşındaki çocuk, polis ekiplerince kısa sürede bulunarak ailesine teslim edildi.

Genel

- Durumu ağır olan 8 yaşındaki çocuk, tedavi altına alındı

Genel
Genel
Taşköprü

Kastamonu'nun Taşköprü ilçesi Pulcular Mahallesi Pulcular Sokak'ta meydana gelen trafik kazasında bir araç küçük bir çocuğa çarptı.