• USD 32,20
  • EUR 35,02
  • ALTIN 2.429,82
  • BİST100 10.657
  • BTC 68.108

Bahçelievler Haberleri

bahçelievler haberleri ve güncel bahçelievler gelişmeleri, bahçelievler ile ilgili tüm video, bahçelievler fotoğrafları ve bahçelievler haberleri Kastamonu Haber - Taşköprü Postası Kastamonu Son Dakika Haber sitemizde


Genel

- Zonguldak'ta dedesinin kurucu muhtarlığını yaptığı, amcasının bir dönem görev aldığı ve babasının 28 yıl sürdürdüğü mahallenin yönetimini 1999'da devralan...

Genel

Kan donduran olay... 22 yaşında olduğu öğrenilen genç, annesine sarkıntılık ettiği gerekçesiyle bir şahsı öldürüp varilde yaktı!

Genel

20 ayrı suç kaydı bulunan ve cezaevinden izinli olarak çıkan saldırgan, cezaevinden çıktığı gibi aile katliamı yaptı!

Genel

Bıçaklanarak öldürülen adamın bulunduğu iş yeri kundaklandı. Adamın ellerinin arkadan bağlı olduğu görüldü.

Gündem

İş yerinde çıkan yangının söndürülmesiyle vahşet bir manzara ortaya çıktı. Yangının ardından bulunan ceset, herkesi şaşkına çevirdi.

Gündem

Cezaevinden izinli çıkan bir şahıs, aile katliamı yaptı. İlk önce annesini ve kız kardeşini öldürdü, ardından camide intihar etti!

Genel

Bir şahıs, sevgilisinin eski eşi eve gelince panikledi ve çamaşır ipi ile balkondan kaçmak istedi. İp kopunca 4. kattan çocuğun...

Gündem

Eski Milletvekili Ahmet Çelik'i kardeşi bıçakla ağır yaraladı. Ofisteki iki kardeşin tartışması, bir anda kavgaya dönüştü.

Genel

Bir kişi, lüks otomobilin içinde başından vurulmuş halde ölü bulundu. Korkunç olay nerede yaşandı? Olayın ayrıntıları neler?

Genel

Baba, iki aylık bebeğini alıp balkona çıktı ve elindeki cam parçası ile bebeğe zarar vermek istedi! Ekipler, olay yerine koştu!

Gündem

Orada bir hafta arayla ikinci cesedin bulunması korku ve panik yarattı. Kan dondurucu olay nerede yaşandı?

Gündem

Maskeli saldırganın hedefinde tekel bayi vardı: Tekel bayiye ateş açtı ve dükkan sahibinin yaralanmasına neden oldu!