• USD 32,25
  • EUR 35,00
  • ALTIN 2.418,85
  • BİST100 10.677
  • BTC 68.999

Bağımlılık Haberleri

bağımlılık haberleri ve güncel bağımlılık gelişmeleri, bağımlılık ile ilgili tüm video, bağımlılık fotoğrafları ve bağımlılık haberleri Kastamonu Haber - Taşköprü Postası Kastamonu Son Dakika Haber sitemizde


Manşet

Kastamonu'da düzenlenen 11. Yeşilay Bisiklet Turu'na katılan vatandaşlar, bağımlılıkla mücadele ve sağlıklı yaşam için pedal çevirdi.

Taşköprü

Taşköprü İlçe Sağlık Müdürlüğü, çağın en önemli problemlerini ele aldığı eğitim faaliyetlerine aralıksız devam ediyor.

Taşköprü

Kastamonu’nun Taşköprü ilçesinde velilere yönelik önemli bir seminer düzenlendi.

Gündem

20 yaşındaki gencin elektronik sigara bağımlılığı az daha hayatına mal oluyordu.

Sağlık

Prof. Dr. Canan Karatay, o besinin kan şekerini alt üst ettiğini, bağımlılık yaptığını ve obeziteye neden olduğunu açıkladı!

Sağlık

Kalp ve akciğerlerden bağışıklık sistemine ve vücudun tüm organlarına ulaşan geniş çapta sağlığa zararları olan bu alışkanlığın alzheimer riskini büyük...

Taşköprü

Taşköprü İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından Bağımlılıklar ve Adolesan Döneminde Beslenme ve Fiziksel Aktivite konulu eğitim verildi.

Genel
Genel
Yaşam

Sosyal medya bağımlılığı, günümüz insanının vazgeçemediği bir alışkanlık haline gelmiş durumda. Ancak bu bağımlılığın sonuçları tehlikeli boyutlara ulaşabiliyor.

Sağlık

Uluslararası bir araştırmaya göre Türkiye, günlük kişi başına düşen ortalama kullanım ile birinci sıraya oturdu. İşte Türkiye’yi zirveye taşıyan araştırma.

Genel

Bu iş için evini ve arsasını satan 56 yaşındaki Hanifi Özaslan, işini 43 yıldır gönül bağıyla yapmaya devam ediyor.