Zonguldak Ereğli'de gerçeklen acı olayda 25 yaşındaki Tarık Kanyılmaz, boşanmak isteyen 22 yaşındaki eşi Bahar Kanyılmaz’ı konuşmak için evinin önüne çağırdı. İkili arasında çıkan tartışma sırasında Tarık Kanyılmaz eşinin başından vurarak öldürdü.

Bahar Kanyılmaz, kaldırıldığı hastanede can verdi. Tarık Kanyılmaz ise olay yerinden kaçarak kayıplara karıştı.

Olay, saat 16.00 sıralarında Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Müftü Mahallesi Erdemir Caddesi'nde gerçekleşti. Tarık Kanyılmaz, ayrılmak isteyen eşi Bahar Kanyılmaz'ın oturduğu evin önüne gelerek konuşmak için binanın önüne gelmesini istedi. Konuşmak için daha tenha bir binanın yan tarafına geçen çift bir süre sonra tartışmaya başladı. Genç kadının boşanmak istediğini söylemesinin ardından Tarık Kanyılmaz, bir anda belindeki tabancısını çıkararak genç kadına kurşun yağdırdı. 5 kez ateşlenen tabancadan çıkan kurşunlar genç kadını başından yaraladı. Silah seslerini duyarak aşağıya koşan Bahar Kanyılmaz'ın kız kardeşi hemen ambulans çağırdı.

Kısa zamanda olay yerine ulaşan sağlık ekipleri genç kadını hastaneye kaldırdı. Durumunun ağır olduğu belirtilen Bahar Kanyılmaz, doktorların tüm müdahalelerine rağmen hayatını kaybetti.

Eşini öldüren Tarık Kanyılmaz'ın yakalanması için polis ekipleri geniş çaplı arama başlattı. Bahar Kanyılmaz’ın yakınları ise Tarık Kanyılmaz'ın kaçarken orada bıraktığı aracına zarar verdi.

Otomobille çarpışan pikap 30 metre savruldu Otomobille çarpışan pikap 30 metre savruldu

7899 (2)

( kamu son haber )

Editör: Deniz Çam