Yaz tatiline kısa bir süre kala, öğrenciler ve veliler e-Okul not girişinin kapanacağı tarihi merak ediyor. Haziran ayında karne alacak olan öğrenciler, e-Okul sistemi üzerinden yazılı notlarını ve birçok detaylı bilgiyi takip edebiliyor. Peki, e-Okul ne zaman kapanacak? e-Okul not girişi ne zaman kapanıyor 2024?, 2024 e okula nasıl girilir?, 2024 Okullar ne zaman kapanacak?, Okul ne zaman bitecek? İşte tüm detaylar... 

e-Okul Ne Zaman Kapanacak?

2023-2024 eğitim ve öğretim yılı, 14 Haziran 2024 Cuma günü sona erecek ve binlerce öğrenci karnelerini alarak yaz tatiline başlayacak. e-Okul VBS (Veliler Bilgilendirme Sistemi) giriş ekranı ile öğrencilerin devamsızlık durumu, dönem sonu notları ve yazılı notları gibi bilgilere erişim sağlanabiliyor.

2024-YÖKDİL/2 başvuruları başladı 2024-YÖKDİL/2 başvuruları başladı

e-Okul Karne Döneminde Açık Olmaya Devam Edecek

Karne döneminde e-Okul, öğrencilerin erişimine açık olmaya devam edecek. Not girişinin tamamlanması, e-Okul'un kapanması anlamına gelmiyor. Yeni uygulamaya göre, e-Okul karne gününe kadar açık kalıyor. Ancak, not girişlerinin karne gününden birkaç gün önce tamamlanması ve sisteme girişlerin kapatılması bekleniyor.

Özetle

  • Eğitim ve Öğretim Yılı Bitiş Tarihi: 14 Haziran 2024 Cuma
  • e-Okul Not Girişi: Karne gününe kadar açık olacak, not girişleri karne gününden birkaç gün önce kapanacak.
Editör: Haber Merkezi