Açılışa CHP Kastamonu İl Başkanı Dilek İlke Karabacak, Parti Meclisi Üyesi Hikmet Erbilgin, Daday Belediye Başkanı Hasan Fehmi Taş, Belediye Başkan Adayı Selahattin Yanık , Daday İlçe Başkanı Yasemin Erdoğdu,  partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışta konuşan İl Başkanı Karabacak şunları söyledi:

Erbilgin: Daday’dan İmamoğlu’nun da Yavaş’ın eli eksik olmayacak Erbilgin: Daday’dan İmamoğlu’nun da Yavaş’ın eli eksik olmayacak

Türkiye’de yerel yönetimler tarafından ortaya konulan en güzel projeler Cumhuriyet Halk Partisinin yönettiği belediyelerin eseridir.

İlimizde de sosyal, halkçı belediyeciliğin en iyi örneğinin sergilendiği ilçemiz Daday’dır. Hasan Fehmi Taş başkanınıza emekleri için tekrar tekrar teşekkür ediyorum .

31 Mart 2024’ten sonra halkımızın taktiri ile Hasan başkanımızın tecrübelerinden yararlanarak sosyal halkçı belediyeciliği bir adım daha ileriye taşıyacak olan belediye başkan adayımız Selahattin Yanık’tır.”

“SOSYAL BELEDİYECİLİĞİN ADRESİ OLAN DADAY; YILDIZ GİBİ PARLAMAYA DEVAM EDECEKTİR”

Whatsapp Image 2024 02 11 At 13.40.06 (3)

“Cumhuriyet’imizin 100. Yılında Daday’ı Cumhuriyet öğretmenimiz, Selahattin hocamız yönetmeye devam edecek. Sosyal belediyeciliğin adresi olan Daday; yıldız gibi parlamaya devam edecektir.AK Parti iktidarının rantçı anlayışından koruduğumuz Daday’ımızı sadece hizmet etme şiarıyla yönetmeye devam edeceğiz.Seçime kadar çalmadık kapı, girilmedik hane bırakmayacağız. Yoksulluk ve mutsuzluğun kimlerden kaynaklandığını, bizim bu sorunlar karşısındaki projelerimizi anlatacağız.Biz Kastamonu’da elimizdeki belediyelerin devamını sağlayacağımıza ve yeni belediyeleri de sosyal belediyecilikle tanıştıracağımıza inanıyorum. Bunun için bize düşen sadece çalışmak ve anlatmak.”

(Haber Merkezi)

Editör: Mustafa Balcı