"Cem Karaca'nın Gözyaşları" filminin galasında, unutulmaz bir konser deneyimi yaşandı. Cem Karaca, yıllar sonra bu konser sayesinde hayranlarıyla buluştu.

Bakan Göktaş Tekirdağ'da açıkladı...  Aile ve Gençlik Fonu'na yoğun ilgi Bakan Göktaş Tekirdağ'da açıkladı... Aile ve Gençlik Fonu'na yoğun ilgi

Cem Karaca’nın hayat hikayesini beyaz perdeye taşıyan "Cem Karaca’nın Gözyaşları" filmi, 26 Ocak Cuma günü vizyona girecek. İsmail Hacıoğlu’nun Cem Karaca’ya hayat verdiği filmin galası dün akşam gerçekleştirildi. 

Galada, hologram teknolojisi kullanılarak Cem Karaca konseri gerçekleştirildi. Filmin müzik direktörü Cem Öget’in orkestrayla Cem Karaca’nın "Tamirci Çırağı" şarkısını çaldığı sırada önce sahneye Cem Karaca’nın oğlu Emrah, ardından filmde Cem Karaca’ya hayat veren İsmail Hacıoğlu çıktı.

HOLOGRAMLA CEM KARACA KONSERİ

Hacıoğlu şarkının bir yerinde sanatçının "Merhaba gençler ve her zaman genç kalanlar, şimdi sahnenin asıl sahibi geliyor" dedi ve sahneye Cem Karaca’nın hologram görüntüsü yansıtıldı.

Yüksel Aksu'nun yönettiği filmde başrolde yer alan İsmail Hacıoğlu'na Fikret Kuşkan, Yasemin Yalçın, Melisa Aslı Pamuk, Meral Çetinkaya, Buçe Buse Kahraman ve Melisa Döngel gibi isimler eşlik ediyor. Film, 26 Ocak'ta vizyona girecek. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Cem Karaca (2)Cem Karaca (1)

O unutulmaz anları izlemek için tıklayın!

( Duvar )

Editör: Deniz Çam