Büyük Birlik Partisi Genel Sekreterliği tarafından, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimleri için aday adaylığı sürecinin başlayacağını açıkladı.

Katliam gibi kaza: Ölü ve yaralılar var! Katliam gibi kaza: Ölü ve yaralılar var!

Büyük Birlik Partisi'nin Başkanlık Divanı, gerçekleştirdiği toplantıda 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimleri için aday adaylarına kapıları açtı. Yapılan açıklamaya göre, mahalli idareler seçimleri için aday olmak isteyenlerin başvurularını gerçekleştirebilmeleri için belirlenen sürenin 22 Kasın 2023 başlatılarak, 18 Aralık 2023 gününe kadar devam edeceği açıklandı.

Yapılan toplantıda, aday adaylığı başvuru sürecine dair önemli hususlar kararlaştırıldı. Parti yetkilileri, başkanlık divanının aldığı kararları kamuoyuyla paylaşarak, demokratik sürecin şeffaf bir şekilde işlemesi için gerekli adımların atıldığını belirtti.


Büyük Birlik Partisi, mahalli idareler seçimlerinde halkın güvenini kazanacak nitelikli ve vizyon sahibi adaylarını bulmak amacıyla, aday adaylığı başvuru sürecine dair kararlarını şeffaf bir şekilde duyurarak, demokratik sürecin önemine vurgu yaptı.

Açıklamanın detaylar :
eb605ffe-846a-4548-b177-fe5034260aef