Aşiret düğünlerinde takılan altın ve paralar şok etti. Ülke gündeminde sık sık yer alan bu düğünler adeta bir darphane gibi geçiyor. Geline takılan paraları 15 kişi saydı fakat yetişemedi. İşte o anlar...

Eyvah eyvah..! Ünlü ekonomist İslam Memiş, yine yaptı yapacağını: ' Gram altın için 3 kademeli uyarı' Eyvah eyvah..! Ünlü ekonomist İslam Memiş, yine yaptı yapacağını: ' Gram altın için 3 kademeli uyarı'

Aşiret düğünlerinden dikkat çeken bir görüntü daha geldi. Sosyal medyada viral olan düğünde paralar havada uçuştu. Darphane havası veren görüntülerde, düğünde takılan paraları say say bitmedi. Cep telefonu kamerasına yansıyan görüntüler viral oldu.

AŞİRET DÜĞÜNLERİNDE ŞAŞIRTMAYAN GÖRÜNTÜLER

Yaşanan olayda düğünde takılan paralar dikkat çekti. Aşiret düğününde ortaya çıkan görüntüler viral oldu. Sosyal medyada darphane benzetmesi yapılan anlarda takılan paraları 15 kişinin saymaya çalıştığı ortaya çıktı. Yüklü miktardaki parayı saymakla uğraşanlar uzun sürenin ardından yorulduğunu belirtti.

728Xauto 001

11 MİLYON TL DEĞERİNDE PARA VE ALTIN TAKILDI

Aşiret düğününde gelin ve damada takılan milyonlarca lira para ve altın sosyal medyada gündem oldu. 15 kişinin parayı saydığı görüntülerde 5.3 milyon lira para takılırken, bir milyon TL değerinde altın takıldığı söylendi. Damadın babası geline 4.5 milyon değerinde takı taktı.