Milliyetçi Hareket Partisi'nin adayı Metin Yamalı Hanönü'nün yeni Belediye Başkanı olmasının ardından, AK Parti'nin adayı ve mevcut belediye başkanı Serkan Uçar, bugün bir veda mesajı yayınladı.

"KAZANAMADIK"

İki dönem Hanönü Belediye Başkanlığı yapan Serkan Uçar, "Sevgili Hanönülü hemşerilerim 2 dönemdir 10 yıldır Hanönü için sizler için çalıştık. Emek verdik. 3. dönem de AK Parti Belediye Başkan adayı olarak yola çıktığım bu süreçte karşımızdan siyaset yapıcılar dışında siyasete yön vermek isteyenlere, birleşmiş partiler karşısında mücadele ettik ama kazanamadık" dedi.

"Arkamda, satın alınmamış samimi bir gönüllü ordusu vardı"

Uçar, veda mesajında şu ifadelere yer verdi: "Ama tüm bu birleşimlere karşı alınan sonuç hiçte küçümsenecek bir durum değildir. Çıktığımız bu yolda teşkilatım ve encümen adaylarına teşekkür ederim. Ama arkamda içten, menfaat sebebiyle yanımda olmayan, maddi ve manevi talepleri olmayan ve satın alınmamış samimi bir gönüllü ordusu vardı.

"Hakkım Hanönüne helal olsun"

Bizleri oyları ile destekleyen yanımda olan herkes haklarını emeklerini helal etsinler. Hanönü'nü teslim aldığımız ve getirdiğimiz nokta herkesin malumudur. Yapmış olduğumuz güzel hizmetler, gerçekleştirmiş olduğumuz vizyon projeler güzel hizmetler iki dönemdir büyük hizmetlerde buluşturdugumuz Hanönü Belediyesi hizmetlerinde vermiş oldugumuz mücadelede benden yana hakkım Hanönü'ne helal olsun. Şimdi bundan sonra ki 5 yıllık süreçte ümidimiz Hanönü'nü bizim getirdiğimiz noktadan daha iyi yerlerde görebilmektir.

Hanönü ilçesinde 'helva kesme adeti' sürdürülüyor Hanönü ilçesinde 'helva kesme adeti' sürdürülüyor

Metin YAMALI ve ekibini tebrik etti

Ben bu seçim sonuçlarıyla yapmış oldugumuz hizmetler ile iz bıraktığımızı ve dostluklar biriktirdiğimizi gördüm. Bizi bu seçimden alnımızın akıyla ve gururla çıkardığınız için herkese en kalbi duygularımla teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Yeni seçilen Metin YAMALI ve ekibini tebrik eder İlçemize Hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Emekler hiç bir zaman boşa gitmez, biz hep veren olalım. Allah'ın katında zayi olmaz."

HANÖNÜ'DE SEÇİM SONUÇLARI

Hkmüta

(Haber Merkezi)