"At izi it izine karışmış"

Memleket Partisi Kastamonu Milletvekili Adayı Mustafa Başesgioğlu, "Konuşsan ne olacak? İnsanların gözlerini bağlamışlar" ifadeleriyle bir paylaşım yaptı.

"40 Yıldır hastalık teşhis edilememiş!" diyen Başesgioğlu, "Teşhis etmek istenler kapıya konulmuş!İtilmiş, kakılmış, komploya maruz kalmış iftiralara uğramış, yırtık ayakkabıyla gelenler milyoner olmuş, dava adamı diye sahtekarlar baş tacı edilmiş, sahte yüzler, sahte gülüşler konu mankenleri ilke olarak sunulmuş, milyonlarca kandırılan insanlar sürekli 'zamanı değil' diye avutulmuş. Hesap vermeden hangi hesap sorulurmuş? At izi it izine karışmış, davanın öz evlatlarının yerini davaya karşı ömrü mücadeleyle geçmiş hesap sorulacak kişiler almış kime ne anlatacaksın güzel kardeşim.

Kastamonu'da destek almaya hak kazanan 46 çiftçi ile sözleşme imzalandı Kastamonu'da destek almaya hak kazanan 46 çiftçi ile sözleşme imzalandı

Sadece kedi şero kalacak o bina boşalacak, gençler gelecek, hak edenler gelecek, emek veren, alın teri dökenler gelecek, halkta karşılığı olanlar gelecek. Bu gün başlayın temizliğe daha zaman var."

(Mustafa Balcı)