Seçim çalışmalarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kastamonu Belediye Başkan Adayı Hasan Baltacı, başta Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası ve Kastamonu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) olmak üzere bir çok oda ve kooperatifi ziyaret etti.

Whatsapp Image 2024 01 31 At 12.22.24 (2)

Hasan Baltacı, KESOB toplantı salonunda Kastamonu Ağaç İşleri İmal ve Satışları Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Kastamonu Elektrik ve Elektronik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Kastamonu Kundura İmal ve Satıcıları Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Kastamonu Sebzeciler ve Meyveciler Odası, Kastamonu Terziler Odası ile Kastamonu Oto Tamircileri Sanatkarları Esnaf Odası ile kısa bir toplantı gerçekleştirdi.

Whatsapp Image 2024 01 31 At 12.22.25

“KASTAMONU KENDİ HALİNE TERK EDİLMİŞ BİR ŞEHİR”

Toplantıda konuşan CHP Belediye Başkan Adayı Hasan Baltacı, “Kastamonu’da risk ve sorumluluk alacak, elini taşın altına koyacak, önderlik edecek bir kurum yok. Kimse risk almak istemiyor. Amir, memur risk almak istemiyor. Siyasetçi ‘bir daha listeye girer miyim?’ kaygısı ile etliye ve sütlüye dokunmak istemiyor. Öyle her şey kalıyor. Kendi halinde gidiyor.

Whatsapp Image 2024 01 31 At 12.22.27

Kastamonu kendi haline terk edilmiş bir şehir. Biz onu buradan alacağız ‘Hayır kardeşim Kastamonu’nun sahibi var’ diyeceğiz. Belediye başkan adayı olarak kendimi kastetmiyorum. Kastamonulular olarak bu şehrin sahibiyiz. Önderlik edeceğiz, risk alacağız, sorumluluk alacağız. Bir daha ‘Seçilir miyiz?’, ‘Seçilmez miyiz?’, ‘Şu listeye girer miyiz?’, ‘Şuna şirin gözükelim, buna şirin gözükelim’ kaygısı gütmeden doğru olan, önceliğimiz ve aciliyetimiz neyse ona önderlik edeceğiz” dedi.

2024 İşsizlik Sigortası Fonu'nda yeni dönem! 2024 İşsizlik Sigortası Fonu'nda yeni dönem!

Whatsapp Image 2024 01 31 At 12.22.23 (2)

Editör: Mustafa Balcı