Öğretmenlerin ve öğrencilerin hep yanında olacakları, sözünü veren Babaş, şu açıklamayı yaptı:

“Nesillerimizi şekillendiren, çocuklarımızı gençlerimizi, fikri hür vicdanı hür nesiller olarak yetiştirmek gibi ulvi bir sorumluluğu üstlenen öğretmenlerimizin, değerini bilmek, gerçek mana da yanlarında olmak bizlerin en önemli sorumluluklarımızdandır.

Babaş: Rakiplerimiz bizim projelerimizi konuşuyor Babaş: Rakiplerimiz bizim projelerimizi konuşuyor

Whatsapp Image 2024 02 11 At 12.51.24 (1)

Eğitim Bir-Sen Kastamonu Şubesini ziyaret ederek Orhan Sancaktaroğlu ve yönetiminin misafiri olduk. Bir milleti yükseltecek yegâne unsurun eğitim olduğu bilinciyle hocalarımızı dinledik. Sadece öğrencilerimizi değil toplumu yönlendiren, sevgili öğretmenlerimizden öğrenecek çok şeyimiz var. Her zaman işbirliği içerisinde olacağız. Birçok projemizin merkezinde gençlerimiz var, onların yetenekleri ve potansiyelleri doğrultusunda hayata hazırlanmalarında en büyük rehberleri öğretmenlerimizin desteği bizler için çok değerli. Hem öğretmenlerimiz hem de öğrencilerimiz için bütün imkânlarımızı seferber edeceğimizi bir kez daha belirtmek istiyorum.

Whatsapp Image 2024 02 11 At 12.51.24 (2)

Kastamonu’da eğitimi sonuna kadar destekleyeceğiz. Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin daima yanındayız söz veriyoruz.”

(Haber Merkezi)

Editör: Mustafa Balcı