İSTANBUL (AA) - Amazon Türkiye'nin "Anne ve Bebek Fırsatları" kampanyasında son üç güne girildi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Amazon.com.tr'nin "Anne ve Bebek Fırsatları" kampanyası 29 Şubat'ta bitecek. Müşteriler, kampanyanın bitimine sayılı günler kala aralarında global ve yerel markaların giyim ve tekstil, oyuncak, bez, bakım ve beslenme gibi binlerce ürüne uygun fiyatlar ile sahip olabiliyor.

Mert Başaran ‘satmayın’ diyerek açıkladı: ‘Bunu yapan paraya para demeyecek!’ Mert Başaran ‘satmayın’ diyerek açıkladı: ‘Bunu yapan paraya para demeyecek!’

Amazon Prime üyeleri ise her kampanya döneminde olduğu gibi "Anne ve Bebek Fırsatları" boyunca da minimum sepet tutarı olmaksızın geçerli alışverişlerinde, pazar günleri de dahil, bedava ve hızlı teslimat ayrıcalığından faydalanabiliyor.

Ayrıca seçili şehirlerdeki Prime üyeleri, "Randevulu Teslimat" ile siparişleri sırasında uygun saat ve tarihi seçerek, siparişlerini diledikleri zaman aralığında teslim alabiliyor. Müşteriler, satın aldıkları ürünlerin teslimatlarının, siparişi takip eden bir hafta boyunca kendileri için uygun zaman diliminde doğrudan adreslerine gerçekleştirilmesini de talep edebiliyor.