Kastamonu AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Akif Güzel, 31 Mart yerel seçimleri sonrasında bir teşekkür mesajı yayınladı.

Altın fiyatlarında son durum: Kastamonu’da gram, çeyrek ve yarım altın ne kadar? Altın fiyatlarında son durum: Kastamonu’da gram, çeyrek ve yarım altın ne kadar?

Güzel'in mesajı şu şekilde:

"Değerli hemşehrilerim, 31 Mart yerel seçimlerini geride bıraktık. Halkımızın iradesine olan saygımız tamdır. İl ve ilçe belediye başkanlıkları, belediye ve İl Genel Meclisi ile muhtarlıkları kazanan tüm adaylara hayırlı olsun diyorum. Mesele memlekete hizmettir. Bu kadim şehir için taş üstüne taş koyabilecek olmak büyük önem taşımaktadır.

Bize destek olan ve oy veren yaklaşık 24 bin seçmene, sandığa giderek iradesini yansıtan tüm hemşehrilerimize ve gece gündüz demeden çalışan teşkilat mensuplarımıza en içten şükranlarımı sunuyorum. Hem partimize, hem memleketimize hizmet yolunda cansiperane çalışmaya devam edeceğiz. Seçmenlerimizin verdiği mesajı en iyi şekilde değerlendirerek, yolumuza kararlılıkla devam ediyoruz. Selam ve saygılarımla.