Devrekani ilçesinde toplu sünnet ettirilen 76 çocuk, düzenlenen şölende unutulmaz bir gün yaşadı.

Devrekani Belediyesi tarafından çocuklar için Sünnet Şöleni düzenlendi. İlçede yaşayan 76 çocuk toplu sünnet ettirildi. Sünnet olan çocuklar için şölen düzenlendi. İlk olarak çocuklar için konvoy düzenlendi. Konvoyla Kastamonu merkeze giden çocuklar aileleri ile birlikte Hazreti Pir Şeyh Şabanı Veli Türbesi'ni ziyaret etti. Çeşitli ikramların yapıldığı şölende çocuklara çeşitli hediyeler dağıtıldı. Şölende gönüllerince eğlenen çocuklar unutulmaz bir gün yaşadı.

Çocukları mutlu etmek için güzel bir organizasyona imza attıklarını belirten Devrekani Belediye Başkanı Engin Altıkulaç, “Devrekani Sanayici İş Adamları Derneği'nin ana sponsorluğunda bugün Devrekani'de bir sünnet şenliği düzenleyelim istedik. İlçemizdeki 76 çocuğumuzun, erkekliğe ilk adım atma yolundaki o güzel günlerini beraber yaşıyoruz. Az önce Devrekani merkezde toplandık. Buradan Hazreti Pir Şeyh Şabanı Veli Hazretleri'ni ziyarete gidip güzel de bir konvoy oluşturduk. Çeşitli ikramlarımız olacak, çekilişlerimiz olacak, çocuklarımıza hediyelerimiz olacak. Cenabı Allah'tan diliyorum ki çocuklarımızın bu mutlu günleri yaşamları boyunca devam eder.” dedi.

Milletvekili Ekmekci, 'Biz Kastamonuluyuz' videosunda yer aldı: Renkli sahneler oluştu! Milletvekili Ekmekci, 'Biz Kastamonuluyuz' videosunda yer aldı: Renkli sahneler oluştu!

(iha)

AW016888_04AW016888_03AW016888_07

Editör: Mustafa Balcı