31 Ekim 2023 Salı günü Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını neler bekliyor?

KOÇ

Hissettiğiniz baskıyı dışa vurmanız gerekebilir. Bunu yapmadığınız takdirde başta kendinize karşı olmak üzere hırçınlaşabilirsiniz. 

BOĞA

Hep aynı şeylerden, olağan sorunlardan, televizyonda duyulan kötü haberlerden bahsetmek yeter. Hayata farklı bir şekilde yaklaşmaya çalışın, aksi takdirde içiniz yorulacak. 

İKİZLER

İlişkileriniz ve ortaklıklarınızda ben/biz dengesini kurmakta zorlanabilirsiniz. Karşılıklı anlayış göstermeniz gereken durumlar olabilir. 

YENGEÇ

Güçlü ilkelerin var ama bazen onlardan utanıyor gibisin çünkü birçok insan  kendi yeteneklerinden çok kurnazlığa ve olası ayrıcalıklara bel bağlıyor. 

ASLAN

Gerginlik hissedebilir, denge kurmakta zorlandığınızı düşünebilirsiniz. Başkalarının iyi niyetli çağrılarına olumlu cevaplarla karşılık verebilirsiniz. 

BAŞAK

Başka bir yön bulmaya veya yeni yollar aramaya itilebilirsiniz. Memnuniyet hissetmekte zorlanabilirsiniz. 

TERAZİ

Bugün etrafınızda çok fazla kafa karışıklığı olacak ve ilk başta kendinizi şaşırmış hissedeceksiniz ama günün nasıl geçtiğini anladığınız anda mümkün olan en iyi şekilde ilerleyebileceksiniz.  

AKREP

Karşı cinsin ilgisini ve beğenisini alabilir, keyifli toplantılara katılabilirsiniz. Yine de üslubunuza dikkat! 

YAY

Son zamanlarda hayatınızda meydana gelen yeni bir şey hakkında ufkunuzu genişletmek için bugün zaman ayırın.  Arkadaşınızın arkadaşlarıyla tanışmaya çalışın.  

OĞLAK

Bugün yolda karşınıza çıkanlara bir şans daha verin. Birini kaybetmekten veya size olan ilgiyi kaybetmekten çok korkuyorsunuz.  

KOVA

Yüksek başarılara ulaşabilir, az çaba ile çok şey elde edebilirsiniz. Odak noktanızda siz ve sizin istekleriniz yer alabilir. 

BALIK

Boş zamanlarında ne yaptığını kimsenin bilmesine gerek yok. Tutkulu olduğunuz bir hobiniz varsa, onu başkalarının ihtiyaçlarını karşılamak için bırakmayın, kendinizinkiyle ilgilenin.  

1 Kasım Çarşamba, günlük burç yorumları! 1 Kasım Çarşamba, günlük burç yorumları!

(ntv)