Büyükşehir personeline yüksekte güvenli çalışma eğitimi Büyükşehir personeline yüksekte güvenli çalışma eğitimi

11 Temmuz Perşembe günü için planlanan uçuşları olan yolcular, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan yapılan iptal duyurusuna odaklandı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün kuvvetli sağanak yağış uyarısının ardından, birçok uçuş iptal edildi. İşte detaylar...

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda Uçuş İptalleri 11 Temmuz Perşembe 

İstanbul'da etkili olan kuvvetli sağanak yağış, hava trafiğini olumsuz etkiledi. Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan yapılan açıklamaya göre, 11 Temmuz Perşembe günü saat 13.00’a kadar olan uçuşların %10'u iptal edildi. Bu karar, yolcu güvenliği ve hava trafiğinin düzenli işlemesi amacıyla alındı.

Sabiha Gökçen  Hangi Uçuşlar İptal Edildi?

HEAŞ (Havaalanı İşletme ve Havacılık Endüstrileri A.Ş) tarafından yapılan açıklamada, "Sabiha Gökçen Havalimanında 11.07.2024 tarihinde beklenen olumsuz meteorolojik koşullar nedeniyle, MADKOM’da alınan karara göre; saat 13.00’a kadar olan uçuşların yüzde 10’u iptal edilecektir. 

Uçuş Bilgilerinizi Nasıl Kontrol Edebilirsiniz?

Uçuş iptalleriyle ilgili en güncel bilgilere ulaşmak için Pegasus ve Türk Hava Yolları (THY) web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Bilet bilgilerinizi girerek uçuşunuzun durumunu kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, havayolu şirketlerinin çağrı merkezleri aracılığıyla da bilgi alabilirsiniz.

Uçuş bilgileri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

Editör: Haber Merkezi